Naudinga informacija

Kas yra įsižeminimas | Zemesenergija.lt
Kas yra įsižeminimas? ​   ..
Klauskite daktaro. Įrodyta: vaikščiojimas basomis neįtikėtinai pagerins jūsų sveikatą!
Įsižeminimo privalumams nupasakoti profesorius skyrė vieną iš savo laidų LRT, kurią peržiūrėti galite paspaudę šią nuorodą – LRT laidos įrašas. „Esant sąlyčiui su ž..
Kas yra įžeminimas ir kuo jis naudingas?
Įžeminimas tai ir labai senas dalykas ir visiškai naujas atradimas. Įžeminimas – tai kokio nors objekto kontaktas su žemės paviršiumi ir tuo pačiu – su natūraliu že..
Kaip įsižeminti ?
Kaip įsižeminti? Pirmas ir pats paprasčiausias įsižeminimo būdas tai minėtas vaikščiojimais basomis. Tam reikia išnaudoti bet kokias galimybės: vaikščiokite savo kiemuose, stad..
Kuo įsižeminimas naudingas?
Moksliniais tyrimais nustatyta ir patvirtinta, kad įsižeminimas: Sumažina skausmą (Nuoroda į straipsnį anglų k. J Altern Complement Med. 2007 Nov;13(9):955-67); Gerima ..
Įsižeminimas. Pirmoji knyga, kuri kalba apie Žemės energiją ir jos įtaką mums, žmonėms
  Knyga „Įsižeminimas“ kalba apie nepaprastą gydomąją mūsų planetos galią. Žmonės iš pradžių turėjo ryšį su ja, bet bėgant istorijos amžiams tas ryšy..
Aleksandras Žarskus | Įsižeminimas. Ryšys su žeme
Aleksandras Žarskus | Įsižeminimas. Ryšys su žeme ​   Aleksandro Žarskaus seminare minimus įsižeminimo produktai galite įsigyti čia: paklodės kilimėli..
Apie ryšį su žeme, perteklinę elektros energiją ir įžeminimą
Akademikas Jurgis Brėdikis parašė septintąją knygą, kurią artimiausiu metu išleis leidykla „Santara“. Tai - skaitomiausių knygų dešimtuke dvejus metus esančios knygos ..
Rašyk
Skambink